قالب سازی

خدمات قالب سازی از صفر تا 100 در دقیق سازان پیشرو

خدمات قالب سازی از مهمترین و صد البته اصلی ترین فرایند تولید می باشد.به طور قطع همه آنچه در پیرامون ما وجود دارد محصول قالب سازی و تولید وقطعه سازی می باشد.

فارغ از نمونه سازی اولیه همواره خط تولید ما نیاز به قالب های دقیق واستاندارد برای افزایش ظرفیت خود دارد.در اینجا نقش یه شرکت که خدمات قالب سازی را انجام دهد پررنگ تر است.مجموعه قالب سازی دقیق سازان پیشرو با تکیه به دانش فنی کارکنان خود و  استفاده از دقیق ترین تکنولوژی و ماشین آلات یکی از شرکت های فعال در این حوزه می باشد.

سنبه و ماتریس 1

افتخار داریم در این سال متمادی پشتیبان صنایع مختلف بوده وانتخاب برترین برندهای کشور می باشیم.خدماتی که با آمیخته شدن علم و تکنولوژی سرعت زیادی به کار شما مشتریان عزیز خواهد بخشید.

برخی از خدمات قالب سازی و قطعه سازی  ما در این مجموعه عبارتند از :

ورق کاری

سنبه وماتریس

ماشینکاری cnc

طراحی جیگ وفیکسچر

تزریق پلاستیک

تولید قطعات بادی

پلی یورتان

لاستیک سازی

تولید خط تولید وماشین آلات

ویژگی های مهم ما: نظارت کامل به عملکرد نیروی انسانی،توجه به کیفیت کار وبرآورده کردن نیازهای مشتریان و همچنین توجه به سرعت تحویل سفارشات یکی از وجوه تمایز ما در این مجموعه می باشد ،ویزگی هایی که ضمن بالابردن دقت باعث گردیده نیروی انسانی خلاق ومتعهد ظهور و کاری مهم در صنعت قالب سازی وقطعه سازی صورت پذیرد.

ما می سازیم:

گرچه وجود تحریم های ظالمانه دست فعالان صنعت را در ورود متریال وماشین آلات  در شکوفایی و خلاقیت محدود کرده است معتقدیم نیروی انگیزه وپشتکار بالاترین انرژی برای خلق راههای مختلف است کما اینکه در تحویل برخی کارهای مشتریان باعث تعجب وحیرت آنها گردیده ایم.

فرایند تولید:

تمامی مراحل از صفر تا 100 در مجموعه صورت می پذیرد سرعت در تحویل محصول نهایی از مهمترین ویژگی های تولید در دقیق سازان پیشرو می باشد.

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به راهنمایی داریدWhatsApp؟ ارتباط با ما