سفارش و طراحی قالب صنعتی

سفارش و طراحی قالب صنعتی در سریعترین زمان

یکی از سفارشات و درخواست های کارخانجات و کارگاه های تولیدی صنعتی، انواع قالب های کاربردی برای صنایع مختلف است. با بررسی نکات کلیدی در سفارش و طراحی قالب صنعتی همراه ما باشید.

طراحی و سفارش قالب صنعتی توسط گروه تخصصی دقیق سازان پیشرو در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت و‌ دقت انجام خواهد شد. ما این افتخار را داریم که در زمینه ساخت قطعات صنعتی طبق سفارش مشتری های خود پیشتاز هستیم. با جرات می توان گفت که گروه تخصصی ما بزرگ ترین قالب سازی تهران به شمار می رود. همچنین کلیه فعالیت های ما تحت نظارت افراد متخصص و کارآمد انجام خواهد شد.

انواع قالب های صنعتی

انواع قالب های صنعتی در چهار نوع قالب سازی پلاستیک، قالب سازی دایکاست، قالب سازی اکستروژن و قالب های فلزی تقسیم بندی می شود. هر کدام دارای تجهیزات اختصاصی و تکنیک های خاصی برای تولید است. با جدید ترین دستگاه های روز دنیا بر اساس الگوریتم ها و الگوهای طراحی شده توسط نرم افزار قابل انجام است.

تولید قطعات به روش تراشکاری و CNC چگونه صورت میگرد؟

صفر تا صد سفارش و طراحی قالب صنعتی

  • مرحله اول بررسی سفارش مشتری

مشتری باید با توجه به استانداردهای عمومی، تمامی ابعاد اندازه و موارد ضروری در سفارش قالب و طرح مورد نظر را به کارگاه یا کارخانه تولید قالب ارسال نماید. مهندسان و متخصصان با استفاده از ابزار ها و متالوژی های کارگاه، جنس قالب، مواد قابل استفاده و اقدامات لازم برای بهبود کیفیت قالب را بررسی می کند تا اقدام به طراحی اولیه و نهایی محصول نمایند.

در این روش نتایج تحلیل شده و گزینه های رفع خطا بررسی می‌ شود که باید زیر نظر افراد متخصص تمام قابلیت های ساخت قطعه و قالب مورد نظر بررسی و تحلیل شود. در ادامه به مراحل بعدی سفارش و طراحی قالب صنعتی می پردازیم.

مرحله دوم طراحی توسط نرم افزار

  • مرحله دوم طراحی توسط نرم افزار

پس از ارسال نتیجه نهایی از قسمت امکان سنجی و بررسی قابلیت های ساخت محصول مورد نظر برای طراحی اولیه به قسمت تخصصی طراحان ارسال می شود که با استفاده از نرم افزار های تخصصی تمام مستندات جمع آوری شده را به کار گرفته و طرح های اولیه دو بعدی و سه بعدی را طراحی نمایند. در نظر داشته باشید ابعاد قالب بسیار مهم بوده که در طرح نهایی زیر نظر کارشناسان مجموعه انجام می شود.

برای انجام طراحی های مربوط به انواع قالب سازی فلزی و پلاستیک به مجموعه دقیق سازان مراجعه نمایید تا با به کارگیری تجهیزات مختلف تخصصی مراحل دقیق سفارش و طراحی قالب صنعتی انجام شود.

  • مرحله سوم ساخت و طراحی توسط ماشین افزار

طرح نهایی که توسط نرم افزارهای اختصاصی به شکل دو بعدی و سه بعدی طراحی شده توسط واحد ساخت و ماشین افزار دریافت شده و قابلیت ساخت و الزامات مربوط را بررسی می نمایند. در نتیجه توسط دستورالعمل ها و استانداردهای ساخت بین المللی پروژه ساخت مکانیکی دستگاه انجام شود. قطعه طراحی شده دارای بخش های اصلی و فرعی بود که باید توسط چک لیست جامع مورد بررسی قرار گرفته باشد. در نهایت قالب برای تست به واحد دیگری ارسال می شود. برای آشنایی با خرید قالب سنبه ماتریسی قالبی کلیک کنید

  • مرحله چهارم تست و بررسی قالب ساخته شده

در مرحله چهارم سفارش و طراحی قالب صنعتی، بخش های اصلی و فرعی قالب طی فرایند قالب گیری انجام شده و تمامی پارامتر های اجرایی برای ساخت قالب در نظر گرفته می شود. در انتها باید کیفیت قالب توسط کارشناسان تست و بررسی شود. هرگونه سفارشی در مورد ساخت قالب های صنعتی دارید، می توانید به مجموعه دقیق سازان مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

  • مرحله پنجم اعمال تغییرات نهایی و تحویل مشتری

ممکن است پس از ساخت قالب نیاز به اعمال تغییرات و اصلاحاتی باشد که پس از اعمال تغییرات به واحد بررسی و کارشناسی ارسال می ‌شود که تمام مستند سازی ها انجام شده و تغییرات نهایی ثبت شود. اگر قطعه ساخته شده همخوانی با سفارش مشتری باشد، خط تولید قالب راه افتاده و تحویل مشتری می شود.

مرحله دوم طراحی توسط نرم افزار

چگونگی ساخت و کاربرد قالب تزریق پلاستیک

قالب تزریق پلاستیک یکی از معروف ترین و کاربردی ترین قالب های صنعتی بوده برای ساخت صنایع غذایی، پزشکی، داروسازی، صنایع الکترونیکی، اتومبیل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی محصولات در در تیراژ بالایی ساخته می ‌شود.

طی فرایند قالب گیری مواد مذاب داخل قالب هدایت شده و پس از سرد شدن مواد به حالت جامد تبدیل می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد سفارش و طراحی قالب صنعتی، مقالات سایت دقیق سازان را مطالعه نمایید. هرگونه سوالی در مورد سفارش قالب داشتید با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید.

قالب سازی صنعتی چگونه است؟ بیشتربخوانید

طراحی قالب صنعتی

امروزه در صنایع مختلف قالب های صنعتی کاربرد زیاد دارد و در واقع برای تولید محصولات باید این قالب ها را در اندازه ها و طرح های مختلف به کار برد. مهم ترین قسمت از طراحی یک محصول همین بخش طراحی قالب می باشد. چرا که شکل و سایز هر محصول با توجه به همین قالب ها مشخص خواهد شد.

برای دریافت خدمات قالب سازی تزریق پلاستیک کلیک کرده و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی و سفارش قالب صنعتی
طراحی و سفارش قالب صنعتی

گفتنی است که تمام شرکت ها و کارخانه های صنعتی و تولیدی، قالب های صنعتی را در مرحله طراحی محصولات خود به کار می برند. سفارش و طراحی قالب صنعتی برای شرکت های خودرو سازی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این شرکت ها نیاز زیادی به این قالب ها دارند‌. البته باید توجه کرد که شرکت ها و صنایع مختلف سلیقه و نیاز مشتریان خود را در نظر می گیرند و با توجه به آن‌ ساخت قالب را سفارش می دهند.

گفتنی است که کیفیت محصولات تولید شده در صنایع مختلف بستگی به قالب های صنعتی دارد و در صورتی که قالب ها به درستی طراحی نشوند کیفیت محصولات تولید شده زیر سوال می رود. از این رو می توانید با خیال راحت سفارشات خود را با کارشناسان و طراحان ما در میان بگذارید ‌و از آن ها مشاوره بگیرید.

سفارش و طراحی قالب صنعتی با خیال راحت

در این قسمت قرار است با توضیحات کامل از چگونگی سفارش و طراحی قالب صنعتی خیال شما را راحت کنیم. گروه دقیق سازان پیشرو دارای تیمی متخصص است که بهترین طراحان قالب های صنعتی را شامل می شود. در واقع باید گفت که طراحان مجرب ما قادر هستند هر گونه  طراحی را برای قطعات مورد نظر مشتریان عزیز انجام دهند. هستند مکان هایی که ادعا دارند در این زمینه مهارت دارند اما این اطمینان را به شما عزیزان خواهیم داد که گروه‌ ما سرآمد تمام طراحان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قالب سازی پلاستیک کلیک کنید.

متخصصان ما با سلیقه های مشتریان کاملا آشنایی دارند و طبق خواسته آن ها طراحی های خود را انجام می دهند. این اطمینان را به شما می دهیم که قادر هستیم در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت طراحی های شما را انجام داده و برای ساخت قطعات مورد نظر شما اقدام نماییم. کیفیت برتر و تحویل سفارشات مشتری در کم ترین زمان ممکن می تواند برتری ما نسبت به جاهای دیگر باشد.

نحوه سفارش و کیفیت در طراحی

شما می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری سفارشات خود را انجام دهید. این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان و طراحان ما در اسرع وقت خواسته شما را بررسی کرده و پروژه را در دست اقدام قرار می دهند. کیفیت طراحی و محصولات ما واضح و مشخص است و می توانید این مقایسه را انجام دهید. مطمئن باشید بالاترین کیفیت را در اختیار دارید.

برای سفارش و طراحی قالب صنعتی کافی است با کارشناسان ما مشاوره نمایید و از راهنمایی های آن ها بهره ببرید. سعی ما بر این است که در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه طراحی را انجام دهیم و آن را به مشتری های خود عرضه کنیم. اما مطمئن باشید که زمان و کیفیت در دست طراحان ما یکسان است و هر دو را با هم به مشتری ارائه می دهند.

بیشتربخوانید: درباره طراحی قالب صنعتی بیشتر بدانیم

سفارش و طراحی قالب صنعتی
طراحی و سفارش قالب صنعتی

سخن پایانی

در این مقاله که گروه تخصصی دقیق سازان پیشرو برای شما عزیزان تدارک دیده است درباره طراحی و سفارش قالب صنعتی توضیحاتی ارائه شده است‌. این اطمینان را به شما خواهید داد که ساخت قطعات صنعتی طبق سفارش شما مشتریان عزیز انجام خواهد شد. اگر به دنبال بزرگ ترین و کارآمد ترین قالب سازی تهران هستید،

مطمئن باشید که در مکان درست قدم گذاشته اید. کیفیت را می توانید با ما تجربه کنید‌ و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید. سوالات خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت دارید و از راهنمایی های آن ها استفاده لازم را داشته باشید.

Rate this post

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *