قالب سازی از صفر تا 100% در دقیق سازان پیشرو

قالب سازی به عنوان صنایع پیشگام همواره از مهمترین اصول کاری خود یعنی دقت و کیفیت بهره مند می باشد تمامی ابزار ولوازمات پیرامون ما در قالب یک طرح اولیه ،قالب سازی و مونتاژ شکل گرفته است. این صنعت با شروع انقلاب صنعتی در اروپا شکل وسازکار تازه ای گرفت و از شمایل کارهای دستی به سمت مکانیزه شدن حرکت نمود همانطور که در مقالات پیشین اشاره نمودیم جنگ های خانم سوز جهانی هم علاوه بر چهره کریه خود توانست در رشد صنایع دخیل باشد.

شاید این مقاله را هم بپسندید: قطعه سازی مدیون جنگ جهانی

با ماشینی شدن تولید در جهان علم قالب سازی به صورت آکادمیک در آمد ومهندسان جوان وپر اشتیاق قدم در این عرصه گذاشتند در ایران نیز با ورود سطوحی از این علوم وتاسیس دانشکده فنی جوانان علاقمند پا به عرصه میدان گذاشته وبه تدریج کارخانجات و کارگاههای کوچک وبزرگ با محوریت قالب سازی وقطعه سازی شروع به فعالیت نمود.

یکی از این شرکت های خلاق شرکت دقیق سازان پیشرو می باشد که توانسته با بهره گیری از علم روز دنیا و استفاده از علم ودانش مهندسان جوان فعالیت های مهمی در صنعت قالب سازی،قطعه سازی و تزریق پلاستیک بردارد.

این مجموعه در حال حاضر همکار بسیاری از شرکت های معتبر کشور می باشد و توفیق این را داشته ایم با مهندسی دقیق ومشاوره تخصصی بسیاری از نیازهای داخلی هموطنان عزیزمان را تامین و در شرایط حاد محاصره اقتصادی وابستگی به کشورهای خارجی را برای صنعتگران عزیز به حداقل رساند.مجموعه قالب سازی و قطعه سازی دقیق سازان پیشرو همچنان از عنوان آن بر می تابد دقت را سر لوحه کار خود قرار داده و توانسته ضمن قرار گرفتن در فهرست شرکت های برتر در خدمت صنایع مختلف باشد.

اگر نیازمند قالب سازی وقطعه سازی مطمئن،دقیق وسریع می باشید ما راه را همواره کرده ایم با ما همراه شوید

خدمات دقیق سازان پیشرو:

  1. طراحی ،تولید وساخت قطعات فلزی
  2. قطعات فلزی
  3. طراحی مکانیز وماشین آلات

استعلام قیمت از ما

راههای ارتباطی دقیق سازان پیشرو متنوع می باشد شما به دلخواه خود می توانید از یکی از روشهای ارتباطی درخواست استعلام قیمت نموده یا از از طرق تکمیل فرم زیر بصورت آنلاین استعلامات خود را انجام دهید…

ابتدا در سایت ثبت نام نموده یا وارد حساب کاربری خود شوید!

Rate this post

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *