ساخت ورق فلز فرآیند تشکیل قطعات از یک ورق فلز با پانچ، برش، استمپینگ و خم کردن است. فایل‌های طراحی کامپیوتری به کدهایی تبدیل می‌شوند که ماشین را کنترل می‌کند تا ورق‌ها را به صورت نهایی برش داده و شکل دهد. قطعات ورق فلزی به دلیل دوام زیاد شناخته شده‌اند، که باعث می‌شود برای کاربردهای مستحکم (به عنوان مثال شاسی) انتخاب مناسبی باشند.

2e0ea5

هم برای ساخت نمونه‌های اولیه با حجم کم و هم برای تولید انبوه محصولات، این روش به دلیل سهولت تغییر جزئیات و هزینه‌های مواد و قالب‌های ساخت، به نسبت سایر روش‌های ساخت، مقرون به صرفه می‌باشد.
کلیه خدمات با استفاده از مجهزترین دستگاه های روز دنیا از جمله دستگاه پانچ CNC دستگاهی که قابلییت استفاده از طرح ها با نرم افزار اتوکد را داراست. این دستگاه قادر است با به وجور اوردن اشکالی با پیچیدگییه بالاتر به صورت هندسی، پانچ های پی در پی انجام دهد ،لازم ب ذکر است سطح برش خورده به دلیل نوع اعمال برش، پانج با زاویه ی مستقیم نیاز کمتری به پرداخت سطح دارد.

این دستگاه با بهره گیری از تکنولوژی های نوینی همچون لیزرهای دیودی و فیبرهای نوری آلائیده عرصه ی جدیدی را دز بهره گیری از فناوری های لیزر برای برش کاری انواع ورق های فلزی گشوده است، این دستگاه مناسب برای برش کربن استیل تا ضخامت 5 میلی متر و استیل تا ضخامت 3 میلی متر و به ابعاد 300 در 150 سانتی متر با دقت برش 5% میلی متر و دقت حرکت نازل 5% میلی متر برای کسانی برش با کیفییت نیاز دارند ،نرم افزار حرفه ای این دستگاه،قابلیت استفاده دقیق تنظیمات خطی و مارپیچی(حلقه ای) را به همراه پارامترکنترل برش و عملکرد تنظیمات ضروری برای پاسح به نیازهای تکنولوژی برش فلزات را دارا است ،این دستگاه قابلیت استفاده در صنایعی از قبیل: خودرو سازی ،پلاک سازی ،مشبک سازی ، قطعه سازی(تولید قطعات مربوط ب نیرو گاه های تامین انرژی) و صنایع نفت را داراست .

tube bender 2819136 768x512 1
این دستگاه مناسب برای جوشکاری TIGو MMAمیباشد و برای شرایط کار سنگین بخصوص شرایط اب و هوایی گرم طراحی گشته است ،تتظیم پارامترهای مهم جوشکاری ، استفاده از نمایشگر دیجیتال جهت راهنمایی کاربر، سرعت عمل در کار، امکان تنظیم جریان و زمان جوشکاری، قابلیتت جوشکاری  stud تا جریان 2000A جهت جوشکاری انواع پیچ جوش از سایز 3*10 – 6*20 میلی متر و دارا بودن از تکنولوژی اینورتر از مهم ترین ویژگی های برجسته ی این دستگاه می باشد .
fe6ce921fcf056f7033b965cfe55b8f1 f168
پرس برک، از جمله دستگاه های مورد استفاده در مجموعه ی ما می باشد ،این دستگاه ها میتوانند عملیات خم کاری را روی ورق های فلزی تا ضخامت 5 میلی متر و طول 3متر انجام دهند

قابلیت های دستگاه خم پرس برک
امکان شکل دهی طیف وسیعی از ورق های فلزی در جنس، ضخامت و ابعاد گوناگون .
امکان جداسازی تیغه ها و نصب مجدد آن ها .
انجام فرایندهای پرس برک و فرم دهی در تولید حجم بالا با کمترین نیاز به پرداخت .
امکان شکل دهی مخروط ها، کانال ها و زاویه ها با بکارگیری طیف گسترده ای از اجزاء و قطعات مختلف .
گیوتین
از ورق 0.5 میلیمتر تا عرض 3 متر و طول بی نهایت .
قابلیت برش ورق از 3 میلیمتر تا 20 میلیمتر ،به عرض 7 متر تا بی نهایت طول .